Tactical Hunting Two 2 Point FERRO Slingster

Здравейте колеги.Прилагам отзив зa ремък/slingster който взех наскоро,и не намерих мнения никъде по форумите.

Tactical Hunting Two 2 Point FERRO Slingster Modular Weapon Sling Rifle Gun Strap Airsoft.
Взех го от Аliexpress за около 20 долара.Поръчах го в черно.Пристигна за около десет дена.Първото ми впечатление - материята CORDURA.Нямах толкова големи очаквания докато не го докоснах и пробвах.Няма приплъзвания и леко дразнене на кожата (както при един друг ремък на Emerson) .Куките за закачване са от някаква сплав,отляти.Не мисля че биха издържали
на напрежение. Паракорда-дръжката за регулиране е с идеална дъжина,работи и задържа нормално.
Имам лека забележка за пружинката на щипката за регулиране /последната снимка/.При тичане преди дни се измести леко в средата и заклещи ремъка.Като се прибрах,със пила направих малък жлеб за да не се измести отново.



Общо взето - струва си.качествен и добър ремък /Лично аз бих използвал друг начин за закачване към пушката /QD sling swivel/ вместо фабричните куки./ :wink::slightly_smiling_face: