Ремък SIX81

Привет колеги и колежки.
Днес изпробвах ремъка на фирма SIX81 Tactical.
Нека го разгледаме заедно.

Първи впечатления


Дължината.Ремъка идва сравнително по-дълъг от всеки който имам/съм имал досега,което е жесток плюс.

След това дръжaча на ремъка .


Плетката е направена плътно,достатъчно дълга за нормален хват и издръпване.
По трудния начин съм се убедил че гумираните и пластмасови държачи НЕ издържат във времето !

Материалите

Материала на този ремък със сигурност надминава повечето масови,и напълно смело мога да кажа че е по-добър от този на Магпул MS2. Не е твърде мек,не се “посуква”,
а паддинга/подложката на ремъка е достатъчно дебела за да приема форма,но и да не стои твърда /както някой партиди на китайските кордури/.

Държачите


Между меките връзки са от супер здрава пластмаса, при много силно опъване дори не се огънаха. Mеталните куки/крепрежи се виждат - те стандартен модел който няма забележки.

Заключение
Mарката SIX81 Tactical е сравнително нова на пазара,и тепърва ще пробие своя път както на Европейския така и на световния пазар, потенциала присъства видимо и твърдо.
Ремъка не отстъпва по качество на останалите марки който може да предложи китай, които в последно време плавно и неумерено вдигнаха цените на всеки вид тактическа екипировка.
Не мога да не отрека че именно отличната и бърза комуникация със собственика на фирмата Людмил Аспарухов ме спечели като клиент.
Това е първия Български Тактически продукт който имам и съм очарован :love_you_gesture:

Струва си !

8 Likes