Помощ за първа реплика

Здравейте,

за първи път пиша, от скоро играя еърсофт и вече е време за първата ми реплика. Говорех с доста хора, четох и гледах доста мнения, и все още не мога да реша. Като цяло съм се насочил към ASG CZ SCORPION EVO 3 A1 B.E.T. CARBINE или ICS CXP-MARS KOMODO S3, за които бих се радвал да изразите мнение, но съм отворен и към други предложения от този ценови клас.
Като цяло търся нещо здраво и добро, което не е много голямо главоболие за поддръжка и ъпгрейд.
Благодаря предварително!

Здравей, колега! Не мога да говоря за ICS-a, но Скорпионът го имам от…откато излезе в общи линии. Може и да не е видял много игри, но е видял много топчета, хах. Това единствената ми пушка, която никога не съм отварял и никога не е имало и нужда. Ползваш си я както си е от кутията, което за почти нищо друго не може да се каже. Нито един вид повреда не е дала. Сега, като ергономика и кеф да го притежаваш вече става субективно сравнението. Ако си играл с Г36 - Скорпионът напомня много, от гледна точка на превключвател, лост за пълнител, приклад и т.н.