Пистолет на автоматична

Здравейте, интересуваме мнение за електрическите пистолети, някой ползвал ли е?Ще го ползвам като втори, много ме кефи играта на пистолет, но на моя r28 на арми е силен, но газта му отива с 25 топчета. Гледам за по 100-120лв. има CYMA, 200м/с 0.34j 7.2v 500mAh. Толкова ли са слабички, колко пълнитела държи батерията, проблемни ли са? Ако не стават, да препоръчате автоматичен на газ.

Лично мнение , електричката става за зимата ако се модне с липо и мосфет стреля прилично ,но все пак е слабичка и някой път противника не усеща попадението.

Имам две реплики на Дезърт ийгъл. Сребриста и черна. водят се СМ 121 и са 155-160 кинта с доставката от Тайван гън. И на двете съм им сложил по един мосфет , а под цевта съм монтирал по един външен батери бокс вв който се поместиха липо батерии 3300 мАч / 7.4 волта / 20С . Оригиналните никелови батерийки от по 450 мАч напълно заредени изкарват 6-8 пълнителя ( 230-250 изстрела ) . Сега с 3300 мАч зареждам на Коледа, после чак на Еньовден :wink: От цялата работа излезнаха 70-72 м/с и скорострелността мръдна от 580 на 640-650 изстрела в минута. По електричките като цяло няма кой знае какво да се направи като ъпгрейд , но да се накичат с аксесоари - много мегдан има :wink:
Дезърт ийгъла определено не става за активно бекинг оръжие в игра, заради размерите и теглото си, но Сима правят реплики на Глок или Берета които са по-компактни и тежат под килограм . Просто на мене "Орлетата са ми слабост : Имам всякакви от тях : от лично бойно в 50-ти калибър, през СО2 пневматики с откат, грийн газови с откат до пружинен Сайбъргън. Не е необходимо да се слага външен батери бокс , защото в оригиналното пространство за батерията спокойно се събират липо-та по 1300-1500 мАч на 7.4 волта. Добро решение за бекинг гън до 15-20 метра. Усеща се и се чува отчетливо чаткането по якето или елека, а на голо си боли :wink: Освен ако играчът не страда от напреднала полиневропатия или обича да чийтва …


Автоматична на реплика на пистолет е абсолютно безсмеслена в игра.