Браво на вас :)

Айде да ни е честит форумът :slight_smile:
Благодаря на всички ви :slight_smile:

2 Likes

По-грозна снимка не намери ли?

Ти па си мноо убав!

1 Like

Я па съм най-убав!

2 Likes

Е, ти си си манекенче, не можем се мери с теб. :wink:

Бях…
Вече съм дрт да го ева…

:(:sob::sleepy::sob:

Всички сте дърти!

Бат Шутци е мъжко MILF…:grin::grin::grin:

2 Likes

Пфууу…още не тръгнал форума и веднага го наспамихме! :frowning:
Няма ли защита за спам ботове и грозни пичове?!

:frowning:
Окей, тръгвам си.

:smile::smile::sweat_smile:

Евентуално бутон “Маркирай всички теми като прочетени” има ли начин да се добави? :slight_smile:

1 Like

We view a “mark all read” button as utter design failure and are unlikely to implement that.
/ Jeff Atwood, Discourse co-founder

С една дума - няма :slight_smile:

1 Like

Има нещо подобно - бутон “Премахни новите”, когато отидеш на секция Нови, в която се показват само новите теми.

Да, видях го. Ама май само маха цифричката горе, иначе си седят маркирани със синьо квадратче темите. Бе кот- такоа :slight_smile:

Синьото квадратче не е от това. Различните категории могат да бъдат обелязани в различен цвят и повечето са пуснати сини. Само този раздел е сив.

Да, разцъках го малко. Болднати са непрочетените неща, а прочетените по- бледи :slight_smile:

1 Like

Да ни е честит форума и да живее международното положение! В тоя ред на мисли нямаше ли в преди хилядолетия в едни други дигитални галактики и секция с теми за различните отбори?

1 Like

Айде браво, да ни е честит форума.

Иползвам поста, че да не спяма с нов. Като отвори една тема, това се показа отдолу:

Invalid Format: Uncaught SyntaxError: Expected “=”, “}” or [a-zA-Z$_] but “%u043F” found. at undefined:1376:10

И в този форум ще има подкатегории за отделните отбори, ако има достатъчно интерес и смисъл, заявени от съответните отборни командири. Предвид, че в момента фейса вече се ползва доста успешно за вътрешноотборна комуникация (затворени групи и чатове) и за отборна “реклама” (страници), то за сега няма да се създават тук отборни подкатегории.

2 Likes