Apm40a3 spring sniper rifle (extreme power version) - deb [aps/hakkotsu]

дайте мнение моля,ако някой е ползвал(ползва) такава…

Имам такава при мен разглобена на части, чакайки ремонт. Като цяло (мое мнение), репликата е калпава като изработка. След като и довърша ремонта, ще мога да кажа повече, но аз не бих си купил такава.

Продавам такъв с 2 пълнителя и двунога и 0.36.г топчета high precision (няма релса за двуногата). Аз съм доволен, доста е здрав, работи във всякакви условия. Дъжд, кал,може да го блъскаш по камъните, страхотен е. Косурът му е, че в случай на засечка, ако издърпаш отново, зареждащият механизъм вкарва 2ро топче и е възможно да го повредиш. Затова при засечка, винаги се изважда пълнителя, правят се няколко издърпвания отново и засечката се отстранява. Последно е замерен с 0.36 топчета > 117м/с на 2/4-5 J
Сравнително точен е.
Цената с пълнителите и двуногата е 250лв + топчетата, които имам за него.

Виждам че темата е “леко прашасала” , но реших че е уместно да споделя и своя опит с това “нещо” . Няма да се впускам в дълги обяснения . Просто стойте далеч от тази реплика . Изключително зле преписана от ТМ , като елементите участващи в “храненето” на репликата са изработени от низкокачествени пластмаси и се разпадат на парченца и слава Богу че Тайвангън имат резервни. Поставянето на пълнителя е на магия и не всеки път успява да влезе на правилната позиция. Болтовата конструкция също е много калпава и на всеки 10 изстрела засича поне 2-3 пъти, като това изисква сваляне на пълнителя и почистване на “мазалото” Конструкцията изобщо не е за мощности 2.8-3 Джаула. Даунгрейдвах я на 1.6 Джаула и за сега не е започнала да се разпада още. Мислех си че WELL правят кофти снайпери след опита ми с МВ4417В, но APS ги бият по всички пунктове.

1 Like